1142 - Vilfåtölj 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

781169

VILFÅTÖLJ med FOTPALL, stomme i järnsmide, lösa, textilklädda plymåer, ställbar, hjultrissor i mässing,1800-/1900-tal, höjd ca 105, längd ca 150 cm, medföljer 4 kuddar i trädgårdstextil

Bruksslitage, nutida textilklädsel, smärre fläckar

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

781169 - 1142 - Vilfåtölj 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6099179
2 800
6097346
2 600
6092496
2 400
6097345
2 400
6092496

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.