1141 - Rakspegel,1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

781165

RAKSPEGEL, nyrokoko, mahogny, träskuren och svarvad, ljushållare av mässing, sent 1800-tal, höjd ca 162 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Speglar

781165 - 1141 - Rakspegel,1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1141 - Rakspegel,1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6101842
2020-07-29 15:50:29

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.