1137 - Bidé / pall 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

781152

BIDÈ, stomme fanerad i mahogny, lock med stoppad textilklädd sits, bärhandtag i förgylld brons, skål i porslin, 1800-talets andra hälft, höjd ca 48, 55 x 36 cm

Bruksslitage, ett dtaghandtag saknas

Diverse, Hem, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Möbler, Möbler

781152 - 1137 - Bidé / pall 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1137 - Bidé / pall 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6092705
2020-07-25 22:07:44

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.