1019 - Stol Lindome

Föregående | Översikt | Nästa

779936

LÄNSTOL, s k Göteborgsstol, betsad mahogny, skinnklädd sits, tillverkad i Lindome, 1800-/1900-tal, höjd ca 87, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, senare kklädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779936 - 1019 - Stol Lindome
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1019 - Stol  Lindome

Budhistorik (4 bud)

6128098
6124061
6128097
6124061

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.