1012 - Järnsängar ca 1900

Föregående | Översikt | Nästa

779832

JÄRNSÄNGAR, 1 par, bemålad metall samt mässing, tidigt 1900-tal, höjd ca 135, 210 x 94, bäddmått 200 x 90 cm

Bruksslitage, senare bemålning, 1 säng saknar hjultrissor (= något lägre), nutida resårbottnar samt täcke i bomull ingår

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779832 - 1012 - Järnsängar ca 1900
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1012 - Järnsängar ca 1900

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.