1785 - Spelbord England

Föregående | Översikt | Nästa

779815

SPELBORD, mahogny, sent 1800-tal, England, höjd 76,5/79, 88,5 x 44 - 88,5 cm

Bruksslitage, skador/lagningar, torrsprickor

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gården

779815 - 1785 - Spelbord England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1785 - Spelbord England

Budhistorik (2 bud)

6101731
6084803

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.