1007 - Soffa 1960-tal

Föregående | Översikt | Nästa

779808

SOFFA, 3-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 210 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779808 - 1007 - Soffa 1960-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1007 - Soffa 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

6122726
2020-08-07 12:59:08

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.