997 - Karmstol gustavianskl stil

779675

KARMSTOL / FÅTÖLJ, gustaviansk stil, skuret, bronserat / förgyllt lövträ, omklädd i modern textil från Jim Thomson, med extra kudde, 1900-talets första hälft, höjd ca 98, sitthöjd 42 cm

Bruksspår

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (20 bud)
0
2 600
6158546
2 600
6142792
2 400
6140028
6092738

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK: