997 - Karmstol gustavianskl stil

Föregående | Översikt | Nästa

779675

KARMSTOL / FÅTÖLJ, gustaviansk stil, skuret, bronserat / förgyllt lövträ, omklädd i modern textil från Jim Thomson, med extra kudde, 1900-talets första hälft, höjd ca 98, sitthöjd 42 cm

Bruksspår

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779675 - 997 - Karmstol gustavianskl stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6092738
600
6107165
550
6092738
500
6102760
450
6092738

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.