993 - Bord med lampa

Föregående | Översikt | Nästa

779612

BORD med s k bouillottelampa, mahogny, oval form, trepassfot, lampan i patinerad mässing och bemålat plåt, vinylskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Frankrike, höjd ca 122 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Belysning, Belysning

779612 - 993 - Bord med lampa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
993 - Bord med lampa

Budhistorik (4 bud)

6122317
450
6109326
6101833
6091092

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.