984 - Klaffbord England

Föregående | Översikt | Nästa

779520

KLAFFBORD, George lll, av pembroketyp, med klaffar på långsidorna, fanerat i mahogny, med inläggningar i olika träslag, en låda och en blindlåda på kortsidorna, hjultrissor i mässing, ca 1800, England, höjd 72,5, 89 x 49 - 90 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779520 - 984 - Klaffbord England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
984 - Klaffbord England

Budhistorik (5 bud)
6109800
500
6109323
450
6102108
6101831
6084795

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.