976 - Möbelbeslag

Föregående | Översikt | Nästa

779457

MÖBELBESLAG, dekorelement/ornament, ca 130 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

779457 - 976 - Möbelbeslag
Din e-postadress

Fråga
Skicka
976 - Möbelbeslag

Budhistorik (13 bud)
6099168
2 800
6096203
2 600
6099167
2 400
6096203
6089593

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.