975 - Möbelbeslag

779454

MÖBELBESLAG, handtag, nyckelskyltar o dyl, ca 100 st, olika metaller, modeller, stilar, ålder och skick, 1800-1900-tal

Varierande slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

975 - Möbelbeslag

Budhistorik (13 bud)
0
2 400
6155867
2 400
6121983
6121983
1 900
6099170
1 800

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK: