975 - Möbelbeslag

Föregående | Översikt | Nästa

779454

MÖBELBESLAG, handtag, nyckelskyltar o dyl, ca 100 st, olika metaller, modeller, stilar, ålder och skick, 1800-1900-tal

Varierande slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

779454 - 975 - Möbelbeslag
Din e-postadress

Fråga
Skicka
975 - Möbelbeslag

Budhistorik (4 bud)

6099170
700
6089580
650
6089580
6085716

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.