970 - Skåp regency

Föregående | Översikt | Nästa

779422

SKÅP / pottskåp, regency / empire, fanerat i mahogny, konvex lucka, 1800-tal, England, höjd 78, 51 x 44 cm

Bruksslitage, ställvis blekt

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779422 - 970 - Skåp regency
Din e-postadress

Fråga
Skicka
970 - Skåp regency

Budhistorik (3 bud)

6090808
6090667
6084794

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.