968 - Vitrinvagn

Föregående | Översikt | Nästa

779389

VITRINVAGN, mahogny, glas, patinerad mässing, toppen dubblerar som bricka, vitrindelen med utföllbara luckor på varje sida, hjul, tidigt 1900-tal, höjd ca 76, 67 x 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779389 - 968 - Vitrinvagn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
968 - Vitrinvagn

Budhistorik (12 bud)
6111580
850
6097242
6111578
750
6097242
700
6111577
650

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.