967 - Bord / brickbord / blombord

Föregående | Översikt | Nästa

779388

BORD, bestående av stor kopparform med hänklar, 1800-tal, med nutida underrede av massiv furu, höjd ca 74, 68 x 45 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

779388 - 967 - Bord / brickbord / blombord
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.