1047 - Stol 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

779359

STOL, rokokostil, fanerad i valnöt, mässingsdetaljer, stoppad sits och rygg med textilklädsel, 1800-talets andra hälft, höjd 98, sitthöjd 46 cm

Bruksspår, senare klädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Vinden

779359 - 1047 - Stol 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1047 - Stol 1800-tal

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.