925 - Tehuva pärlbroderad 1800-tal

778753

TEHUVA, med pärlbroderier, 1800-tal, ca 17 x 39 cm

PROVENIENS: Birger Norén

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (28 bud)
0
3 600
6161521
3 200
6161675
6161521
2 800
6161485
2 600

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK: