922 - Stegstol 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

778711

STEGSTOL, furu, björkimiterande bemålning, 1800-/1900-tal, sitthöjd ca 49, steghöjd 100 cm

Slitage, färgbortfall, ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kök, Diverse

778711 - 922 - Stegstol 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
922 - Stegstol 1800-/1900-tal

Budhistorik (10 bud)
6124738
1 600
6119694
6124737
6119694
6113031

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.