904 - Erik Cederberg oljemålning

778150

ERIK CEDERBERG, stilleben med päron, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 19 x 23 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (22 bud)
0
3 200
6150868
3 200
6150956
6150868
2 600
6150407
2 400

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK: