901 - Hamilton Beach blandare / mixer

778124

BLANDARE / MIXER, Hamilton Beach, Usa, förkromad metall, bemålat gjutjärn, 1950-tal, höjd ca 56 cm

PROVENIENS: H55, Parapetens restaurang

Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (27 bud)
0
4 400
6161711
6161601
2 800
6161570
2 600
6159492
2 400

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK: