1436 - Brödrostar 1900-tal

778070

BRÖDROSTAR, 6 st, förnicklad / förkromad metall, bakelitdetaljer, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

1436 - Brödrostar 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

0
6160585
6124885

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: