1631 - Brödrostar, 1900-tal

778068

BRÖDROSTAR, 7 st, förnicklad / förkromad metall, bakelitdetaljer, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Gården

1631 - Brödrostar, 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

0
6163116
6146226

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: