1787 - Plåtburk Huntley & Palmers

778050

HUNTLEY & Palmers, London, kakburk i litograferad plåt, i form av 8 böcker sammanbundna med läderrem, tidigt 1900-tal, höjd ca 16, 16 x 12 cm

Slitage, färgbortfall, korrosion, märken, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (19 bud)
0
2 800
6134238
2 800
6155989
2 600
6134238
2 400
6126546

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK: