899 - Plåtburk Huntley & Palmers

778034

HUNTLEY & PALMERS, London, kakburk i litograferad plåt, rokokomodell med figurscener från Sverige / Norden, tidigt 1900-tal, höjd ca 16 cm

Visst slitage, färgbortfall, märken, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (13 bud)
0
6156937
6160096
1 400
6156937
1 300
6160095

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK: