897 - Plåtburkar Huntley & Palmers

778027

HUNTLEY & PALMERS, London, (3) kakburkar i litograferad plåt, 1 "picknickkorg", 1 "handväska" och 1 "bok", tidigt 1900-tal,

Varierande slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (11 bud)
0
6160091
6156062
6156062
6156416
750

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK: