893 - Plåtburkar

778001

PLÅTBURKAR, 8 st, i olika modeller och utföranden, bemålad / litograferad plåt,1900-tal, höjder upp till ca 20 cm

Varierande slitage, färgbortfall, märken och bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

893 - Plåtburkar

Budhistorik (11 bud)
0
900
6153604
750
6138625
700
6128008
650
6124054
600

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK: