891 - Plåtburkar Huntley & Palmers

777979

HUNTLEY & PALMERS, London,( 2) kakburkar, litograferad / bemålad plåt, 1 Sir Toby-modell, 1 stormlykta, Arts & Crafts-stil, ca 1900, höjder ca 16 - 26 cm

Slitage, färgbortfall, märken och bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (4 bud)

0
850
6161122
450
6160190
6160190
6152821

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: