887 - Seltersblandare

777958

SELTERSBLANDARE, 1 par, flintgods, 1900-talets första hälft, höjd ca 25 cm

Bruksspår, krackeleringar, extra lock medföljer

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

887 - Seltersblandare

Budhistorik (1 bud)

0
950
6160824

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: