885 - Rörstrand porslin

777950

RÖRSTRAND, 15 delar, bestående av (8) mattallrikar Stinta, (2) burkar Standard, pennställ, ljusstake och mockakopp av Louise Adelborg samt 2 delar ur jugendservis

Bruksslitage, smärre skador

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

885 - Rörstrand porslin

Budhistorik (4 bud)

0
650
6161119
600
6080596
550
6161118
550
6080596

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK: