755 - Klädgalgar 1900-tal

777452

KLÄDGALGAR, i olika modeller, trä / textilklädda, 1900-tal

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Dressingroom

755 - Klädgalgar 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

0
6084123
6101221
6084123

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: