729 - Vitrinbord 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

777008

VITRINBORD, betsad bok m fl träslag, glas,uppfällbart glaslock med lås och nyckel,1900-tal, höjd ca 70, 70 x 37 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Dressingroom

777008 - 729 - Vitrinbord 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
729 - Vitrinbord 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
6086162
850
6098270
6086162
750
6088430
700
6086162
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.