728 - Tvättställ 1800-tal

777006

TVÄTTSTÄLL med handfat och uppsamlingskärl, mahogny och flintgods med blommönster i blått, England / Nordirland, 1800-talets andra hälft, höjd ca 80, Ø 64 cm

Slitage, märken, torrsprickor, porslinet med smärre sprickor / nagg

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Dressingroom, Diverse

728 - Tvättställ 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
0
1 900
6160164
1 700
6148322
1 600
6160161
6148322
1 400

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:
2 500