728 - Tvättställ 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

777006

TVÄTTSTÄLL med handfat och uppsamlingskärl, mahogny och flintgods med blommönster i blått, England / Nordirland, 1800-talets andra hälft, höjd ca 80, Ø 64 cm

Slitage, märken, torrsprickor, porslinet med smärre sprickor / nagg

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Dressingroom, Diverse

777006 - 728 - Tvättställ 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
728 - Tvättställ 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
6125179
6108649
6125178
6108649
900
6125177
850

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.