630 - Pojkporträtt oljemålning

776929

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), pojkporträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 52 x 42 cm

Kraftigt krackelerad

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (17 bud)
0
3 200
6157743
6157784
6157743
6156942
950

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK: