627 - Unge hr La Croix oljemålning

776843

AUGUST MALMSTRÖM, möjligen, unge herr La Croix, olja på duk uppfordrad på pannå, osignerad men tillskriven á tergo, ca 18 x 14 cm.

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (23 bud)
0
3 400
6122576
1 700
6119493
1 600
6113081
6119492

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:
1 800