625 - Mansporträtt akvarell

776826

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal, (2) mansporträtt, osignerade, akvarell med täckvitt, ca 20 x 15 respektive 17 x 14 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

625 - Mansporträtt akvarell

Budhistorik (5 bud)
0
6157288
700
6092078
650
6092078
6156407

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: