622 - Mansporträtt oljemålning

776682

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, olja på duk, osignerat, enkligt blyertspåskrift på ramen kan konstnären kan möjligen vara Robert Ekman, Finland, 1808-1873, ca 34 x 29 cm

Dukskador; hål, repor

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (4 bud)

0
750
6085775
750
6146832
700
6085775
6084018

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK: