620 - Mansprofil oljemålning

776668

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), profil av ung man, olja på duk, osignerat, ca 18 x 16 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

620 - Mansprofil oljemålning

Budhistorik (2 bud)

0
6156268
6137293

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK: