713 - Eva Holmberg-Jacobsson oljemålning

776629

EVA HOLMBERG-JACOBSSON (1910-2003), dam i lila, olja på duk, signerad Eva Holmberg-J, ca 56 x46 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Sovrum

Budhistorik (34 bud)
0
6 400
6160476
6 400
6161314
6 200
6160476
5 400
6161311
5 200

Slutpris SEK:
6 400
672 EUR, 832 USD
Utropspris SEK: