482 - Sängbord / pottskåp mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

776614

SÄNGBORD / pottskåp, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, sarg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-talets första hälft, höjd ca 47, 50 x 34 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Wedgewood salongen

776614 - 482 - Sängbord / pottskåp mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6118332
450
6119116
6118332
6087869

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.