480 - Fällbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

776612

FÄLLBORD, underrede i bonad bok, alrotsfanerad skiva, omkring 1800, höjd 72 / 100, Ø 51 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

776612 - 480 - Fällbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
480 - Fällbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
6123945
550
6095236
500
6123944
450
6095236
6093956

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.