479 - Karmstolar gustavianska

Föregående | Översikt | Nästa

776611

KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, lövträ med skurna detaljer, gråmålade, textilklädsel, sits med spiralresårer, 1700-/1800-tal, höjd 87,5, sitthöjd 58, bredd 40 cm

Bruksslitage, senare renoverade, ommålade och omklädda

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Wedgewood salongen

776611 - 479 - Karmstolar gustavianska
Din e-postadress

Fråga
Skicka
479 - Karmstolar gustavianska

Budhistorik (5 bud)
6096350
3 800
6085494
3 600
6085494
6093536
6085494

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.