478 - Skrivskåp 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

776610

SKRIVSKÅP, 2-delat, bonad ek, mässingsbeslag, sekretären med hyll- och lådinredning bakom klaffen, överskåpet med dörrpar och hyllor, totalhöjd ca 205 (101+104), 104 x 51 cm

Proveniens
Fam. Berencreutz Helsingborg

Åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen Åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Wedgewood salongen

776610 - 478 - Skrivskåp 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (15 bud)
6123200
6122796
950
6083985
900
6122795
850
6083985

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.