476 - Sybord gustavianskt

Föregående | Översikt | Nästa

776608

SYBORD, gustavianskt, mahogny, låda, kopplat underrede, 1700-/1800-tal, höjd ca 74, 47 x 36 cm

Slitage, lös listdel, listdel saknas, något maskstunget, ursprunglig låsbricka sanas

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

776608 - 476 - Sybord gustavianskt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
476 - Sybord gustavianskt

Budhistorik (22 bud)
6139627
2 600
6088722
2 400
6139622
2 400
6088722
6139616

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.