613 - Ung pojke oljemålning

776605

MARJA CASPARSSON (1901-93), sannolikt, porträtt av ung pojke), olja på duk, momogramsignerad M C, ca 47 x 40 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

613 - Ung pojke oljemålning

Budhistorik (8 bud)
0
6157523
6157211
6142930
6142930
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: