611 - Kvinna i stråhatt oljemålning

776595

MONOGRAMMISTEN C Ö, kvinna i stråhatt, olja på pannå, monogramsignerad och daterad -42, ca 62 x 50 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (6 bud)
0
6157517
6146085
6146085
550
6131490
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: