608 - Kolteckning kvinnoporträtt

776579

ODIENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), sittande kvinna, kol på papper, osignerad, ca 90 x 70 cm

Fuktfläck

Konst, Teckningar, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (5 bud)
0
500
6100417
500
6105409
450
6100417
6105406

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK: