606 - Ralph Bergholtz oljemålning

776561

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), civilgardist, signerad "R Bergholtz Mallorca -38", olja på

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (9 bud)
0
1 300
6156739
1 300
6155184
6154896
6154896
900

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: