711 - Flickprofil oljemålning

776555

MONOGRAMISTEN O M (1800-1900-tal), flickprofil, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 1913, ca 24 x 29 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Sovrum

711 - Flickprofil oljemålning

Budhistorik (9 bud)
0
6158529
650
6158778
600
6158529
550
6146136
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK: