604 - Flickporträtt oljemålning

776539

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), handarbetande flicka, olja på duk, ca 44 x 35 cm

Slitage, saknar ram

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (1 bud)

0
850
6086515

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: